• Čeština
  • English
+420 604 838 444 info@hudbanasvatby.cz

Duo klávesy a housle

Duo houslí s klavírem nebo zpěvu s klavírem je už od dob Mozartových nejoblíbenějším hudebním oživením nejrůznějších společenských událostí. Jedním důsledkem této obliby je nesmírné bohatství vhodného repertoáru.

Duo housle a cello

Duo houslí s violoncellem je zvukově nesmírně křehké a jako stvořené pro ty nejkrásnější zážitky. Ideální sestava pro menší svatby do 80 hostů.

Duo harfa a housle

Duo harfy s houslemi snoubí neformálnost hudební produkce s naprosto skvělým designem a zvukem

Houslové duo

Houslové duo se hodí zejména pro malé svatby. Je to novinka sezony 2019, která se vyvinula na přání klientů. Repertoár se postupně přidává, ale určitě si z našeho stávajícího seznamu skladeb vyberete.

Duo housle a kytara

Duo housle a kytara.

Klávesovo smyčcové trio

Klávesy dodávají triu moderní zvuk  a výsledkem je výborný, plný zvuk a hlavní výhodou je nesporně nesmírné množství především současného repertoáru – evergreeny, pop, hity současné světové i české populární scény.

Smyčcové trio

Smyčcové trio v klasickém složení (housle, viola, cello), s klasickým zvukem, ovšem s moderním repertoárem.

Smyčcové kvarteto

Svatební smyčcové kvarteto jsou čtyři profesionální hudebníci. Jmenujeme se Melody Quartett, a svatby jsou naše srdeční záležitost. Kromě svatebních obřadů a hostin hrajeme také na rautech, soukromých, firemních a VIP večírcích a býváme i hosty nebo součástí větších hudebních projektů.

Klávesovo smyčcové trio se zpěvačkou

Tato sestava je vhodná pro váš celý svatební den. K obřadu, svatební hostině-rautu jako klávesovo-smyčcové kvarteto. A večer se z naší violistky stává zpěvačka a my můžeme zahrát s nazvučením i celovečerně k tanci. Nemusíte si proto zvát na večer jinou – taneční kapelu.

Kapela na večerní zábavu

Mladá, energická kapela, která se postará o to, aby vaše akce byla nezapomenutelným zážitkem pro všechny zůčastněné. Plánujete firemní večírek, městské slavnosti nebo vás čeká soukromá oslava či svatba? Zahrajeme všude tam, kde toužíte mít postaráno o publikum, které se chce bavit.