• Čeština
  • English
+420 604 838 444 info@hudbanasvatby.cz

We are professional musicians who have been successful for many years in various bands, orchestras and clusters, together and individually.

As a quartet, for example, we were part of the touring band with Rod Stewart, Jank Ledecký and Petr Kolář (Acoustic Tour 2009).

From 2008 to 2011, we were part of the VIVALDIANNO project.

As members of the orchestra, we have played together with Andrea Bocelli, Sting, Vanessa Mae, Placido Domingo, Lucie and Olympic bands, Lucie Bílá, Karel Gott, Dan Bárta, Bára Basiková, Vojta Dyk, Matěj Ruppert and others.

We have recorded tracks for Chinaski, Miro Žbirka and Petr Kolář. We are increasingly recording music for movies.

Disclaimer: English version of this website is a work in progress. What You see is a google translate… But we are working hard on a translation you will understand! Thank you 🙂

Violin & keyboard duet

Duo violin with a piano or singing with a piano has been the most popular musical revival of various social events since the Mozart era. One consequence of this popularity is the immense wealth of a suitable repertoire.

Duo housle a cello

Duo houslí s violoncellem je zvukově nesmírně křehké a jako stvořené pro ty nejkrásnější zážitky. Ideální sestava pro menší svatby do 80 hostů.

Duo harfa a housle

Duo harfy s houslemi snoubí neformálnost hudební produkce s naprosto skvělým designem a zvukem

Klávesovo smyčcové trio

Klávesy dodávají triu moderní zvuk  a výsledkem je výborný, plný zvuk a hlavní výhodou je nesporně nesmírné množství především současného repertoáru – evergreeny, pop, hity současné světové i české populární scény.

Smyčcové trio

Smyčcové trio v klasickém složení (housle, viola, cello), s klasickým zvukem, ovšem s moderním repertoárem.

Smyčcové kvarteto

Svatební smyčcové kvarteto jsou čtyři profesionální hudebníci. Jmenujeme se Melody Quartett, a svatby jsou naše srdeční záležitost. Kromě svatebních obřadů a hostin hrajeme také na rautech, soukromých, firemních a VIP večírcích a býváme i hosty nebo součástí větších hudebních projektů.

Klávesové kvarteto se zpěvačkou

Tato sestava je vhodná pro váš celý svatební den. K obřadu, svatební hostině-rautu jako klávesovo-smyčcové kvarteto. A večer se z naší violistky stává zpěvačka a my můžeme zahrát s nazvučením i celovečerně k tanci. Nemusíte si proto zvát na večer jinou – taneční kapelu.

Dear Dana, Immense thanks to you and the quartet for such moving playing yesterday. It made all the difference in the world to have you there.

All good wishes,

Osvaldo

Moc a moc děkujeme za hudební doprovod vašich kolegů na svatbě, kterou jsme pořádali našemu synovi tuto sobotu na Salabce. Byli úžasní!!! Skvělá muzika a profesionální vystupování! My a všichni naši hosté jsme byli nadšeni.

S úctou a díky

Dana Bernášková

Rádi bychom Vám poděkovali za Vaši spolupráci, vstřícnost a ochotu při realizaci skaldeb, které jsme si vybrali k našemu svatebnímu obřadu. Oceňujeme i realizaci přepisu skladby k našemu odchodu. Skladba pro nás měla svůj význam a jsme rádi, že tam zazněla. I díky Vám máme na tento den krásnou vzpomínku.

S pozdravem

manželé Loziášovi